Teknoloji Çözümleri

Hosting’den yedeklemeye, network kurulumundan IP telefona… Aradığınız, ihtiyaç duyduğunuz her teknolojik ihtiyaca size özel çözümler sunuyoruz. Danışmanınız olarak size, teknolojik çözümler sunarak, zaman kazandırıyoruz , problemlerinizi hızla çözüme kavuşturuyoruz.

Teknoloji çözümlerimiz ile birçok farklı proje ile deneyim kazanmış, teknolojik gelişmeleri takip eden eğitimli yetkin uzman kadromuzun tecrübelerinden faydalanırsınız.

Ofisiniz için gerekli her türlü teknoloji ürünü konusunda tam destek sağlıyoruz.

Yeni bir ofise mi taşınmanız gerekiyor?

 • Siz gelmeden biz, sizin için tüm alt yapı hazırlığını tamamlıyoruz.

Mevcut sistem kaynakları artık yeterli gelmiyor ve ne alacağınızı bilmiyor musunuz?

 • Hangi noktalarda kaynak artışı gerekiyor, yatırım nereye yapılmalı konularında size detaylı analizler yaparak kapsamlı raporlar sunuyoruz.

Donanım Çözümleri

Gritech teknoloji odaklı çözümlerinizi üretirken, dünyanın önde gelen teknoloji markalarıyla çözüm ortaklığı yapar. Proje analiz süreçlerinde yüksek verim sağlanacak doğru donanım ürünlerini seçerek kusursuz bir çözüme odaklanır.

Kendi bünyesinde uzman personeli olmayan firmalar için, müşteri lokasyonunda bulunan sunucu ve bilgisayarların network ve donanım kurulumlarını gerçekleştirir.

Donanım çözümleri gerektiren projelerde; sunucu, backup cihazı, firewall, kamera sistemleri, 5651 Kanununa uygun log cihazı vb. cihazlar optimum verimlilik sağlanacak şekilde seçilecektir.

Network Çözümleri

Gritech, ağ altyapısı ihtiyaçlarını değerlendirip müşterileri için günümüz teknolojisine uygun hız, güvenilirlik ve performansı özel olarak hazırlanacak çözümleri sunar.

 • Uzak ofisler arası VPN kurulumu
 • Network ağı kurulumu için gerekli olan marka bağımsız tüm cihazların temini ve kurulumu
 • LAN kablolama ağı tasarımı ve testlerinin yapılması
 • LAN Kablolama ağının performans değerlendirmeleri
 • UPS destek sistemleri
 • Wireless Network Altyapı kurulumu
 • Sistem Odası Tasarımı ve Düzenlenmesi
 • Sistem Odası Soğutma ve Güvenlik

Alt Yapı Kurulum ve Yönetim

Gritech, donanımlarınızdan daha fazla verim alabilmenizi sağlamak ve donanımlarınızın kullanım ömrünü uzatmak üzere, uygun çevresel koşulların ve güvenlik koşullarının sağlandığı ortamlarda, yetkin teknik kadrosuyla müşterilerine sistem odası, zayıf akım otomasyon ve elektronik güvenlik gibi fiziksel altyapı çözümleri sunar.

Sanallaştırma

Gritech, sunucu ve depolama konularında özel olarak tercih ettiğiniz operasyonlar için IT ihtiyaçlarınızı basitleştirip, faydalanmanızı artıracak sanallaştırma çözümlerini sunar ve çözüm sonrasında profesyonel destek vermeye devam eder.

Bu sayede donanım yatırımı ihtiyaçlarınızı azaltırsınız. Maliyetlerinizi düşürerek, finansal kaynağınızı gelir yaratan başka aktivitelere harcarsınız. Esnek çözümlerimizi altyapınızda olabilecek değişikliklere kısa sürede uyum sağlayacak şekilde modellendirirsiniz.

IP Telefon / VOIP

Gritech, kurumlara kendi iş süreçleriyle uyumlu olabilecek, entegre ve kullanımı kolay IP telefon, telekonferans, video konferans, santral vb. ses çözümleri sunar.

Ses Hizmetleri'nin Avantajları Nelerdir?

 • Düşük maliyet
 • Uzak ofislerinizi sanki aynı ofis içindeymiş gibi dahili numara çevirerek arayabilirsiniz.
 • İhtiyaç duyduğunuz konulardaki tüm hizmetleri sizin için hazırladığımız geniş ürün portföyümüzden seçersiniz.
 • Görüntülü iletişim

Güvenlik

Gritech, bir şirketin tüm IT operasyonlarının güvenliğini sağlamak amacıyla müşterilerine özel profesyonel çözümler sunar. Kurumsal bilgilerin gizliliğinin korunup, devamlılığının sağlanmasını sağlar.

Güvenlik Kamerası Çözümleri

Güvenlik kameraları, herhangi bir suç durumunda, işletmenin durumu açığa kavuşturması / aydınlatması için önemli olduğu kadar hırsızlık, gasp, saldırılar vb. suçlar oluşmadan önce de caydırıcı özelliği bakımından çok önemlidir.

Güvenlik kameralarıyla çalışma ortamınızı hem güvence altına almış olursunuz hem de olası suçları daha oluşmadan engelleyebilirsiniz. 7 / 24 kayıt sistemi sayesinde, ofisinizdeki her türlü detayı gece / gündüz görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz kesintisiz 7 / 24, isterseniz sadece hareket tespit edildiği zaman kayıt yapabilirsiniz.

Sistem Odaları, İzleme ve Güvenlik Sistemleri Kurulumu

Gritech, sistem odalarında ısı, voltaj, nem veya buhar kontrolü ve denetlenmesi, raporlanması, sistem odasına giriş-çıkışların kontrolü ve sistem odasının uzaktan takibi konularında çözümler sunar.

Load Balancer

Gritech, müşterilerine dünyanın herhangi bir noktasında yer alan mevcut sunucularını da kullanmalarına olanak sağlayarak 100% açık sunucu çözümleri sunar. Bu yapıda, web sunucunuzun nerede olduğunun hiç bir önemi yoktur. Yapılacak entegrasyon sonrasında, mevcut sunucunuzda herhangi bir problem nedeniyle kesinti olması durumunda, otomatik olarak Gritech Load Balancer devreye girerek istekleri, backup sunucusuna yönlendirir. Bu yapıda lokasyon bağımlılığı yoktur! İsterseniz kendi sunucularınızı bile kullanabilirsiniz.

SSL uyumu sayesinde, birden çok web sunucusunda çalışan web sitenizi aynı SSL sertifikası kullanarak çalıştırabilirsiniz.

Dileseniz, gelen tüm http taleplerini kayıt ederek tek bir noktada loglayabilirsiniz.