Gritech, deneyimli ekibiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel yazılım projeleri hayata geçirir. Brief sonrası hedefler doğrultusunda yazılım süreçlerini analiz eder, projeye katma değer katacak uygulamalar ile kusursuz çalışan yazılımlar ortaya koyar. onwin

Öne çıkan yazılım projeleri:

Swissôtel E-CRM Projesi

www.swissbookers.com

Swissôtel Büyük Efes Oteli için hayata geçirdiğimiz E-CRM projesi ile otelde etkinlik, rezervasyon yapan kurumsal müşteriler çeşitli hediyeleri hazırladığımız portal üzerinden verebiliyorlar.

ASP.NET Framework 4.0 ile hazırlanan projede Ms-SQL veritabanı kullanıldı. Birçok üye tarafından kullanılan yazılımın bakım ve sunucu hizmetleri de deneyimli ekibimiz tarafından verilmektedir.

Fibaemeklilik E-Acenta Yazılımı

Fibaemeklilik bünyesinde bulunan acentaların telefon üzerinde yaptıkları satışları online bir sistem üzerinde yürütmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen projede müşteri profiline göre oluşturulan teklif sonrasında bunun kredi kartı ile ödemesi yapılabilmekte ve ilgili raporlar alınabilmektedir. Üç seviye yetkilendirme sistemi ile Fibaemeklilik acentaları, acentalar ise kendi satış temsilcilerini sistem üzerinden yönetebilmektedirler. ASP.NET MVC Framework 4.0 ile geliştirilen projede Ms-SQL veri tabanı ve web servis yapıları kullanılmıştır.

Türkiye Bankalar Birliği Mobil Uygulama

Swissôtel E-CRM Projesi

Türkiye Bankalar Birliği sosyal sorumluluk projesi kapsamında 0-2 yaş grubu bebekleri kazadan koruma ve kaza anında yapılması gerekenleri anlatan bir mobil uygulama hayata geçirdik. IOS ve Android platformlar için hayata geçirilen projeyi incelemek için tıklayınız.